Nazywam się Dorota Białkowska. Pomagam przedsiębiorczym kobietom zaprezentować ich produkty lub usługi w pięknym i skutecznym formacie wideo. Z wielką przyjemnością wspieram kobiece marki, wykonując także klimatyczne sesje wizerunkowe, odzwierciedlające prawdziwy charakter biznesu pełnego emocji i wartości.

Moja pasja i determinacja doprowadziły mnie do momentu, w którym za pomocą nagrań wideo i sesji zdjęciowych mogę dodać jakości Twojej firmie i zachwycić Twoich klientów.

W jaki sposób możemy to zrobić?

Nagrywając filmy o Tobie, Twojej marce, produkcie, usłudze, które pokażą ich unikatowość i wartość. Nie raz pewnie myśisz, że ciężko jest pokazać Twoją osobowość, pracę i wiedzę jedynie za pomocą teksów czy opisów na Twojej stronie, prawda? Pozwól zadziałać sile i magii klipów wideo, które pozwolą Twoim klientom zidentyfikować się z Twoją marką, a Tobie wzbudzić wiarygodność u widzów.

Wykonując dla Ciebie profesjonalną sesję zdjęciową. Dzięki niej pokażesz swój profesjonalizm, zaangażowanie w budowanie swojej marki i wysoką jakość tego, co robisz na co dzień. W ten sposób przedstawisz swoją osobowość i siebie. Wbudzisz zaufanie i sympatię swoich wymarzonych klientów.

Jednodniowe foto & wideo z Olą Żelazo

Jednodniowe foto & wideo z Olą Żelazo

Sesja indywidualna – kobiece foto z Moniką

Jednodniowe foto & wideo z Dominiką

Jednodniowe foto & wideo z Dominiką

Przekonana?

YT_DorotaFB_Dorota