Film promocyjny

Co otrzymasz w ramach współpracy?

film o Twojej marce, Twoim produkcie lub usłudze pokazujący ich unikatowość i wartość

profesjonalnie zmontowany materiał oddający ducha Twojego biznesu, niosący ze sobą misję i wizję Twojej marki

odpowiednie przygotowanie do nagrań: konsultację merytoryczną i techniczną, a także opiekę makijażystki i fryzjerki, która przygotuje Cię do nagrania

Film promocyjny dla Joanny Ceplin

01

Na początku chętnie się spotkam, aby porozmawiać o Twojej firmie oraz o produkcie lub usłudze, które chcesz pokazać w nowym świetle. Określamy, na jakich ujęciach najbardziej Ci zależy oraz jaki klimat ma mieć film, jaki przekaz nieść ze sobą. Na spotkaniu omawiamy Twoje inspiracje w postaci innych filmów i klipów wideo. Opracowujemy scenariusz i zaczynamy działać!

02

Kolejny etap to nagranie filmu. Spotykamy się na 3-5 godzin nagrań w określonym miejscu. Dysponuję dodatkowym oświetleniem oraz mikroportem, aby zapewnić wysoką jakość dźwięku. Do nagrań przygotowuje Cię makijażystka, dzięki której będziesz świetnie wyglądać w świetle lamp. Twój film nagrywam na dwa aparaty.

01

Na początku chętnie się spotkam, aby porozmawiać o Twojej firmie oraz o wydarzeniu, które organizujesz. Określamy, na jakich ujęciach najbardziej Ci zależy oraz jaki klimat ma mieć film i jaki przekaz nieść ze sobą.

02

Kolejny etap to nagranie filmu. W trakcie nagrania wydarzenia możliwe jest także nagranie wypowiedzi uczestników/gości, żebyś później dysponowała materiałem ze „świeżymi” emocjami i refleksjami osób, które w nim uczestniczyły. Takie wypowiedzi budują ogromne zaufanie wśród innych osób.

03

Następnie montuję materiał, dodając muzykę z banku ArtList. Do materiału wideo możemy wprowadzić do 5 podstawowych grafik (napis/pliki jpg/ tablice/intro/outro itp.) oraz przygotować 1-minutowy skrót. Napisz do mnie, by poznać wszystkie możliwości i otrzymać wycenę.

04

Po akceptacji tworzę finalną wersję filmu o wysokiej jakości. Przekazuję także plik zoptymalizowany do publikacji w internecie. Od tej pory Twoja marka, Twój produkt lub usługa nabierają nowego życia.

03

Dysponując obfitym materiałem z wydarzenia, montuję film o optymalnej długości, oddający ducha eventu, pokazujący najlepsze kadry i najbardziej emocjonujące ujęcia. Film możemy wzbogacić kilkoma elementami graficznymi (np. w formie czołówki z nazwą i miejscem wydarzenia). Film przesyłam do akceptacji w jakości roboczej.

04

Po akceptacji tworzę finalną wersję filmu o wysokiej jakości. Przekazuję także plik zoptymalizowany do publikacji w internecie. Od tej pory Twoje wydarzenia nabiera nowego życia.

Przygotuj się do swojej wizerunkowej sesji jak prawdziwa #girlboss! Pobierz moją autorską checklistę najważniejszych punktów, dzięki którym będziesz wyglądać jak milion dolarów!

Przekonana?

lub zobacz moje przykładowe sesje…

YT_DorotaFB_Dorota